ANIOŁKOWE GRANIE

21-11-2022 9:11

Informujemy, że w tym roku nasza szkoła bierze udział w trzeciej edycji „Aniołkowego Grania”, które zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta naszego miasta.

Ideą tego projektu jest rozpowszechnienie wśród mieszkańców idei rodzicielstwa zastępczego. Wiele dzieci znajduje się w trudnej sytuacji życiowej. Zostając rodziną zastępczą zawodową lub niezawodową można dać dzieciom szansę na lepszą przyszłość. Celem jest również budowanie chęci i potrzeby pomagania innym i uwrażliwienia na los rówieśników z domów dziecka.

Nasza szkoła, w ramach tej akcji, „zaopiekuje się” dwunastoma podopiecznymi domu dziecka w Olszówce przy ulicy Pocztowej.

Akcja trwa od 1 do 21 grudnia.