Festiwal Dobrej Energii
W ubiegłym tygodniu nasza szkoła wzięła udział w Festiwalu Dobrej Energii zorganizowanym przez Urząd Miejski. Podczas festiwalu ogłoszone zostały wyniki konkursu „Szanuj energię, chroń klimat”. Z radością informujemy, że klasa IIIa zdobyła w tym konkursie drugie miejsce. Gratulujemy uczniom i wychowawczyni, Pani Magdalenie Piotrowskiej. Koordynatorką szkolnych działań związanych z tegoroczną edycją była Pani Agata Frączek.
6a w Pszczynie
Klasa ósma w Trójmieście
Rajd górski klas 1-3
„Mały inżynier – duże pomysły" 16.06



