Klasy siódme w Pszczynie
23-06-2026 15:04
Dziś klasy siódme wybrały się na wycieczkę do Pszczyny!
Był spacer urokliwymi uliczkami miasta, chwila ochłody przy pysznych lodach oraz czas na wspólną integrację na kocykach w pięknym Parku Zamkowym. Było dużo rozmów, śmiechu i świetnej atmosfery – idealny sposób na wspólne spędzenie czasu poza szkolnymi murami.
Klasy trzecie w Bochni
Finał Czwartków Lekkoatletycznych
Klasy piąte żeglują
Pełen wrażeń dzień w parku linowym i parku atrakcj...



