Konkurs Plastyczny pt."Barwy jesieni" rozstrzygnięty

13-11-2019 12:33

W klasach młodszych od 1 do 3 odbył się konkurs plastyczny pt."Barwy jesieni". Uczniowie wykonywali prace dowolną techniką na zajęciach w szkole. Jurry miało trudne zadanie, ale udało się wyłonić zwycięzców. Oto oni: 1 miejsce Sofiia Nesterenko z 3e i Michał Caputa z 2e, 2 miejsce Karolina Kołodziej z 1a i Oliwia Kudrys z 2e, 3 miejsce Anna Białek z 1a i Lena Kurasik z 3 e oraz dwa wyróżnienia Ludwika Lipińska z 2 e i Lena Zoczek z 3 e. Serdecznie gratulujemy wszystkim.