Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym

20-10-2021 10:23

W dniu 19.10.2021 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców rocznik 2009 i młodsi.

MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 30

W TENISIE STOŁOWYM

Dziewczęta 2009 i młodsze

1. Kubik Maja  kl. 7 F

2. Engler Maja  kl. 7 F

3. Bielarz Oliwia kl. 7F

4. Omozik Sandra  kl. 5

5. Mazur  Sofia kl. 4

6. Żoczek Lena kl. 5

Chłopcy 2009 i młodsi

1. Pisowicz Daniel  kl. 6

2. Sierek Maksymilian kl.6

3. Owczarczyk Oskar kl. 7E

4.Burchart  Karol  kl. 5

5. Parkitny Dawid kl. 7E

6. Kłaptocz Bartosz kl. 7F

Reprezentacja szkoły na Igrzyska Dzieci w B-B to 3 osoby z najlepszym wynikiem w szkole.