Pola Nadziei
informujemy, że od najbliższego czwartku, tj. 14 maja, do końca maja w naszej szkole organizowana będzie zbiórka darów dla Hospicjum Stacjonarne im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej.
Nasza szkoła od wielu lat aktywnie włącza się w akcję Pola Nadziei, ucząc dzieci i młodzież wrażliwości, empatii oraz potrzeby niesienia pomocy osobom starszym, chorym i cierpiącym. Wierzymy, że nawet najmniejszy gest dobroci ma ogromne znaczenie i daje wsparcie tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
W ramach zbiórki prosimy o przynoszenie następujących produktów:
- woda niegazowana w małych butelkach,
- płatki owsiane,
- płatki do mleka,
- mleko,
- suche ciastka,
- chusteczki higieniczne w pudełkach,
- ręczniki papierowe.
Będziemy bardzo wdzięczni za każdą formę wsparcia i okazane serce. Razem możemy sprawić, że codzienność podopiecznych hospicjum stanie się choć trochę łatwiejsza i bardziej pełna życzliwości.
Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.
Klasy drugie w Goczałkowicach
Klasy trzecie w Bochni
Czerwiec z robotyką
Finał Czwartków Lekkoatletycznych



