"Projekt - Komórka"

06-12-2019 14:46

Na lekcji biologii w klasach 5 i 6 ogłoszony został szkolny konkurs "Projekt - Komórka". Miał on na celu zachęcenie uczniów do zapoznania się z budową komórek oraz rolą organelli komórkowych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wykonane prace prezentowały wysoki poziom merytoryczny i artystyczny.

Najlepsze" komórki "wyróżniła komisja konkursowa okolicznościowymi dyplomami i nagrodami książkowymi:

1 miejsca równorzędnie: Lena Klewiado 5 e,Zofia Pająk 5 e, Bartosz Kłaptocz 5 f,

2 miejsca równorzędnie: Maja Kubik 5 f,Aleksandra Figa 5e, Patrycja Drzyżdżyk 6 d,

3 miejsca równorzędnie: Nikola Figna 6 e, Jan Czub 6 g,Bartłomiej Krzempek 5 f

Wyróżnienia: Julia Ficoń 6 d, Alina Stasicka 6 d, Karolina Weigel 5 f, Aleksandra Kuś 5 f

Wszystkie prace można było podziwiać na zorganizowanej wystawie na korytarzu szkolnym.