Sukcesy koszykarek i koszykarzy w Miejskich Igrzysk Dzieci

17-02-2020 14:33

W sobotę 15.02.2020 reprezentacje  dziewcząt i chłopców zajęły III miejsca w koszykówce w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci. W skład drużyny dziewcząt wchodziły: Natalia Długosz, Patrycja Dżyżdżyk, Wiktoria Hałys, Amelia Krzysiek, Nikola Kubisiak, Aleksandra Kuś, Maja Laszczak, Patrycja Miodońska, Wiktoria Niedział, Monika Olearczyk, Zuzanna Olszowy, Karolina Pyka, Julia Skalska, Zofia Suchińska. Natomiast reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Kajetan Gryzełko, Szymon Gwiździel, Hubert Heinrich, Paweł Kasperek, Patryk Lada, Bartosz Stępień.