SZANUJ ENERGIĘ-CHROŃ KLIMAT

24-06-2020 20:02

24 czerwca miał miejsce finał Konkursu ekologicznego, którego celem jest zainteresowanie uczniów tematyką zrównoważonego rozwoju, oszczędzania energii i ochrony klimatu. Konkurs  SZANUJ ENERGIĘ-CHROŃ KLIMAT organizowany jest przez Urząd Miejski w Bielsku-Białej.10 edycja konkursu była dla naszych uczniów szczęśliwa: Mikołaj Giza z klasy 8b zdobył I miejsce, Karolina Pyka z klasy 7a II miejsce a Błażej Giza z klasy 7a III miejsce w konkursie fotograficznym „Bez wody nie ma życia”

Nagrody wręczył Z-ca prezydenta Adam Ruśniak.