Sztafetowe Biegi Przełajowe Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży

06-10-2022 14:51

W dniu 4.10.2022 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH na stadionie w Wapienicy.

IGRZYSKA DZIECI:

Dziewczęta zajęły 5 miejsce w B-B skład drużyny: Biszof Magdalena 6a, Goryl Zuzanna 7a, Pyka Joanna 5a, Szymeczek Danuta 4a,Świerkot Paulina 5a, Żoczek Lena 6a, zawodniczka rezerwowa Poręba Natalia 5a.

Chłopcy zajęli 11 miejsce w B-B skład drużyny: Biedroń Dawid 4a, Ciurla Melchior 4a, Czerwiński Michał 5a, Kowalczuk Roman 5a, Lalik Hubert 5a, Pisowicz Daniel 7a, Zawodnik rezerwowy Falkowski Tomasz 5a.

IGRZYSKA MŁODZIEŻY:

Dziewczęta zajęły 4 miejsce w B-B skład drużyny: Biedroń Marta 8e, Bielarz Oliwia 8f, Engler Maja 8f, Fus Maja 8f, Kubik Maja 8f, Weigel Karolina 8f, zawodniczka rezerwowa Tymosiewicz Maja 8f.

Chłopcy zajęli 4 miejsce w B-B skład drużyny: Fender Filip 7a, Owczarczyk Oskar 8e, Parkitny Dawid 8e, Stupnicki Franciszek 7a, Komendera Wojciech 8f, Wójtowicz Bartosz 8f, zawodnik rezerwowy Ryś Szymon 8e.

Dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie szkoły. Zawody uważamy za bardzo udane.

Galeria zdjęć wykonana dzięki sprzętowi zakupionemu w ramach programu "Laboratoria Przyszłości"