„Wiosenny konkurs piosenki”

22-03-2023 17:01

Z okazji pierwszego dnia kalendarzowej wiosny klasy pierwsze, drugie i trzecie  szumnie i kolorowo i kwiatowo przywitały Wiosnę.

Każda z klas w „Wiosennym koncercie” zaśpiewała piosenkę o wiosennej ,oczywiście, tematyce.

Następnie odbył się „Wiosenny konkurs piosenki” dla chętnych dzieci. Nasi uczniowie wykazali się nie tylko talentem, ale i odwagą. Brawo! Wyniki już wkrótce!

Zarówno klasy , jak i indywidualni wykonawcy, zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Nie obyło się też bez spaceru i szukania oznak wiosny.

Dla wszystkich była to przede wszystkim świetna zabawa. Miejmy nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre nie tylko w kalendarzu.

Zdjęcia zostały wykonane sprzętem zakupionym w ramach programu Laboratoria Przyszłości.