Z wizytą w Filharmonii Śląskiej
01-06-2023 16:10
W dniu dzisiejszym uczniowie z klasy 4a wybrali się pociągiem na koncert z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka do Filharmonii Śląskiej w Katowicach. Dla większości było to pierwsze spotkanie z muzyką klasyczną na żywo. Wysłuchali najbardziej znane, "oskarowe" kompozycje z bajek w aranżacji na instrumenty smyczkowe.
6a w Pszczynie
Klasa ósma w Trójmieście
Rajd górski klas 1-3
„Mały inżynier – duże pomysły" 16.06



