32 ogólnopolski finał czwartków lekkoatletycznych Łódź 2026
W dniach 21-22 czerwca 2026 czwórka uczniów wzięła udział w zawodach na stadionie lekkoatletycznym AZS łódź.
Papla Andrzej zakwalifikował się do finału zawodów w rzucie piłeczką palantową i zajął 4 miejsce w Polsce
Marek Ignacy zakwalifikował się do półfinału w konkurencji rzutu piłeczką palantową i zajął 9 miejsce w Polsce
Homel Julia startowała w biegu na 60m zajęła 19 miejsce w Polsce
Rom Oskar startował w biegu na 60m zajął 34 miejsce w Polsce
Zawody uważamy za udane. Gratulacje dla startujących. To pierwszy nasz udział w zawodach ogólnopolskich.
Klasy trzecie w Bochni
Pełen wrażeń dzień w parku linowym i parku atrakcj...
6a w Pszczynie
Turniej koszykówki 3x3



