Klasy trzecie w Bochni
We wtorek, 23 czerwca, klasa 3a i 3b pojechała do najstarszej kopalni soli w Polsce, wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO - Kopalni Soli w Bochni. Był to fascynujący i pełen atrakcji wyjazd edukacyjno-rekreacyjny. Mieliśmy okazję zjechać starą windą górniczą 176 metrów w dół, mknąć kolejką górniczą “Kuba” przez podziemne korytarze, zwiedzić kaplicę św. Kingi i spotkać się z duchem tej kopalni - Skarbnikiem.
Był również czas wolny w Komorze Ważyn, gdzie można było zjeść posiłek, kupić pamiątkę, pograć w piłkę lub zjechać na 140 metrowej zjeżdżalni. To był wspaniały czas, spędzony z klasą i ostatnia wycieczka z naszymi wychowawczyniami.
Klasy drugie w Goczałkowicach
Klasy trzecie w Bochni
Czerwiec z robotyką
Finał Czwartków Lekkoatletycznych



