Sukcesy w Konkursie Patriotyczno-Historycznym i Ortograficznym

22-11-2022 10:12
Nasza szkoła zgarnęła całą pulę nagród w dwóch ważnych konkursach międzyszkolnych: PATRIOTYCZNO-HISTORYCZNYM i ORTOGRAFICZNYM.
Odbyły się one w Miejskim Domu Kultury w Komorowicach 7 i 14 listopada. Rozdanie nagród Laureatom miało miejsce 21 listopada br.
Oto lista zwycięzców:
KONKURS PATRIOTYCZNO-HISTORYCZNY:
I miejsce AMELIA KRZYSIEK 8E
KONKURS ORTOGRAFICZNY IM. JANINY LEPIANKI DLA KLAS V- VIII:
I miejsce HUBERT LALIK 5A
II miejsce ZUZANNA MACHLOWSKA 7A
III miejsce OLIWIA BIELARZ 8F
WYRÓŻNIENIA: Doninika Dal 6a, Maja Stanclik 8e, Maja Engler 8f
Gratulujemy LAUREATOM i ich opiekunom: pani dyr Małgorzacie Nowak, pani Beacie Piskorek-Wróbel i pani Aleksandrze Pacek!